go to main prd

TB ügyintéző és bérszámfejtő szakértő

Folyamatos

Feladatok:

• A vállalat bérszámfejtési csoportján belül a társadalombiztosítás teljeskörű, önálló ügyintézése
• TB-nyilvántartással kapcsolatos feladatok ellátása
• Hatósági TB-ellenőrzések során adatszolgáltatások, együttműködés a hatóságokkal
• Egyéb bérszámfejtési és Cafeteria ügyintézési feladatok ellátása
• Létszám, TB-és bérszámfejtési adatok szolgáltatása vezetőknek és társosztályoknak
• Riportok elkészítése a megadott paraméterek alapján
• Kommunikáció a munkavállalókkal és a vállalat egyéb részlegeinek adminisztrátoraival

Elvárások:

• Középfokú TB-és bérszámfejtő végzettség
• TB-és bérszámfejtési területen szerzett minimum 5 év tapasztalat
• Excel magas szintű használata
• Kiváló kommunikációs készség
• Következetesség
• Megbízhatóság
• Kitartás

Amit kínálunk:

• Karrierlehetőség a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánál
• Tapasztalatszerzés és fejlődési lehetőség
• Kiemelkedő juttatási csomag
• Bejárás támogatása (vállalati buszjáratokkal)
• Igény esetén ingyenes, minden igényt kielégítő 3*-os apartman szálló, sportolási és szabadidős lehetőségekkel
• Színes vállalati kultúra