go to main prd

Bérszámfejtő specialista

Folyamatos

Feladatok:

• Munkaviszony létesítésének, változásának, megszüntetésének bejelentése
• Jelenléti adatok ellenőrzése
• Havi és hóközi munkabérek, előlegek bérszámfejtése
• Utazási támogatások, béren kívüli juttatások rögzítése, elszámolása
• Munkabér letiltások kezelése, rögzítése, nyilvántartása
• Adókedvezmények rögzítése
• Kapcsolódó dokumentálási és nyilvántartási feladatok ellátása
• Adatszolgáltatási feladatok ellátása
• Bérszámfejtéssel kapcsolatos belső riportok elkészítése
• Kapcsolattartás a termelési asszisztensekkel
• Cafeteria nyilatkoztatás és az ezzel kapcsolatos feladatok ellátása
• Riportok elkészítése a megadott paraméterek alapján

Elvárások:

• Felsőfokú vagy középfokú gazdasági végzettség
• Bérügyi szakelőadó képesítés
• 8+ év releváns (bérszámfejtői) szakmai tapasztalat
• B1 szintű angol nyelvismeret
• Nexon program ismerete
• Kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
• Excel felhasználói szintű használata

Amit kínálunk:

• Stabil, gazdaságilag kiegyensúlyozott munkahely
• Biztos háttér a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánál
• Választható cafeteria + étkezési támogatás
• Bejárás támogatása (vállalati buszjáratokkal)
• Kedvezményes gumiabroncsvásárlási lehetőség
• Munkatársak folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása