go to main prd

Minőségellenőrzési mérnök

Folyamatos

Feladatok:

• Minőségbiztosítási vizsgálatok dokumentálása, jelentések készítése
• Kapcsolattartás a vállalat más részlegeivel, hatékony információáramlás biztosítása a vizsgálat során feltárt esetleges nem megfelelőségek adatainak visszacsatolására, hatékonyabb kezelésére
• Az ellenőrzés szintjének, folyamatának részletes kidolgozása
• Aktív részvétel a termelési folyamatok optimalizálásában, javításában a hibamentes termelés feltételeinek biztosítása érdekében
• Belső dokumentumok kezelése és felügyelete (FMEA, CP, ellenőrzési utasítások)
• Aktív részvétel a külső/belső auditokon
• Akcióterv kidolgozása a minőség javítása érdekében
• Minőségi szabványok betartatása, dokumentálása

Elvárások:

• Gépészmérnöki vagy műszaki menedzser (minőségmenedzsment specializáció) végzettség
• Középfokú (europass B2) angol nyelvtudás
• Minőségügyi módszerek ismerete (8D, Ishikawa, FMEA, FTA, stb.)
• MS Office programok magasszintű ismerete
• Jó szervezőkészség
• Kitűnő problémamegoldó készség
• Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

• Pontos munkavégzés, precizitás
• Nyitott személyiség az új ismeretek elsajátítására
• Csapatjátékos mentalitás

Amit kínálunk:

• Stabil, gazdaságilag kiegyensúlyozott munkahely
• Karrierlehetőség a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánál
• Tapasztalatszerzés és fejlődési lehetőség
• Bejárás támogatása (vállalati buszjáratokkal)
• Ingyenes, minden igényt kielégítő 3*-os apartman szálló, sportolási és szabadidős lehetőségekkel
• Színes vállalati kultúra