go to main prd

Beszerzési asszisztens

Folyamatos

Feladatok:

• Ártárgyalások, belső rendszeren keresztüli beszerzések
• Készletek ellenőrzése, célkészletek tartása, szállítások ütemezése
• Kereskedelmi dokumentumok kezelése, számlák ellenőrzése
• A beszerzéshez tartozó minden egyéb adminisztratív feladat elvégzése
• A csoportvezető munkájának támogatása

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség (gazdasági és / vagy külkereskedelmi)
• Erős, aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
• Excel magasszintű ismerete
• Kiváló kommunikációs készség
• Következetesség, megbízhatóság, kitartás

Előnyt jelent:

• Műszaki területen szerzett tapasztalat
• SAP ismerete
• Pontos munkavégzés, precizitás
• Nyitott személyiség az új ismeretek elsajátítására
• Csapatjátékos mentalitás

Amit kínálunk:

• Stabil, gazdaságilag kiegyensúlyozott munkahely
• Karrierlehetőség a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánál
• Tapasztalatszerzés és fejlődési lehetőség
• Bejárás támogatása (vállalati buszjáratokkal)
• Ingyenes, minden igényt kielégítő 3*-os apartman szálló, sportolási és szabadidős lehetőségekkel
• Színes vállalati kultúra