go to main prd

Anyagmérnök

Folyamatos

Feladatok:

• Gyártási folyamatok fejlesztése, optimalizálása (az alapanyagraktártól az összeszerelésig),
• Fejlesztési projektek vezetése, végrehajtása,
• Tesztek, vizsgálatok elvégzése és eredményeik kiértékelése,
• Termékspecifikációk kezelése, módosítása,
• Új beszállítók, új alapanyagok tesztelése, gyártásba bevezetése,
• Kapcsolattartás a gyárral és az R&D központtal,
• Jelentések készítése.

Elvárások:

• Felsőfokú vegyészmérnök vagy anyagmérnök végzettség,
• Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
• Aktív, középfokú angolnyelv-tudás,
• MS Office programok magas szintű ismerete

Előnyt jelent:

• Nyitott személyiség az új ismeretek elsajátítására
• Pontos munkavégzés, precizitás
• Csapatjátékos mentalitás

Amit kínálunk:

• Stabil, gazdaságilag kiegyensúlyozott munkahely
• Karrierlehetőség a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánál
• Tapasztalatszerzés és fejlődési lehetőség
• Bejárás támogatása (vállalati buszjáratokkal)
• Ingyenes, minden igényt kielégítő 3*-os apartman szálló, sportolási és szabadidős lehetőségekkel
• Színes vállalati kultúra