Karrier

Támogatni akarjuk Önt a kiválóságért folytatott izgalmas versenyben.

상세내용
HatáridőFolyamatos Találatok1782
  • HR asszisztens

A Hankook Tire innovatív, díjnyertes, kiváló minőségű gumiabroncsokat gyártó és értékesítő vállalat. Több, mint 180 országba szállítja termékeit, és több, mint 22 000 alkalmazottat foglalkoztat világszerte.

A vállalat mindent megtesz azért, hogy a legmagasabb szinten elégítse ki a vásárlói igényeket a termékek minősége, a technológiai kiválóság és a vezetési élmény területén.

A dél-koreai központú nagyvállalat Rácalmáson működteti európai gyárát, és a Budapesten alapított kereskedelmi irodája szolgálja ki Magyarország és Románia piacait.

A budapesti kereskedelmi iroda

HR asszisztens

munkakörbe új, részmunkaidős kollégát keres.

FELADATOK:

- Munkaidőnyilvántartó szoftver felügyelete,

- Együttműködés a kiszervezett bérszámfejtéssel,

- Belépő és kilépő munkavállalóval kapcsolatos adminisztratív feladok,

- Cafeteria működtetése,

- Éves értékelés támogatása,

- Külföldi munkavállalóval kapcsolatos feladatok,

- Belső képzések felügyelete,

- Alkalmazotti munkaeszközökhöz kapcsolódó adminisztráció, felügyelet,

- Rendszeres és eseti riportok készítése.

AMIT KÍNÁLUNK:

- Versenyképes jövedelem,

- Széleskörű tapasztalatszerzési és tanulási lehetőség,

- Dinamikus, fiatalos csapat,

- Inspiráló, nemzetközi munkakörnyezet.

ELVÁRÁSAINK:

- Felsőfokú végzettség,

- Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,

- Microsoft Office magabiztos ismerete,

- Csapatban gondolkodás képessége.

ELŐNYT JELENT:

- SAP ismerete.

- Szakmai tapasztalat hasonló területen.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE:

- Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

- HR, Munkaügy

- Részmunkaidő

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

- Angol

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

- Budapest. XI. kerület

- Önéletrajzát küldje a hankook.hr@outlook.com e-mail címre.

TOP

It is