Karrier

Támogatni akarjuk Önt a kiválóságért folytatott izgalmas versenyben.

상세내용
Határidő20/10/2020 - 21/11/2020 Találatok4782
  • Karbantartó mérnök (gépészeti terület, hidraulika szakág)

Feladatok:

- Termelőberendezések karbantartásában és műszaki fejlesztésében való szakmai részvétel;

- A berendezéseket érintő, megelőző karbantartási rendszerek üzemeltetésében való aktív szerepvállalás (napi/ ciklikus ellenőrzések, diagnosztikai alkalmazások);

- A berendezések hatékonyságának, rendelkezésre állásának fejlesztése, hidraulikus, pneumatikus, mechatronikai rendszerek üzemeltetése, beállítása, fejlesztése;

- Elsősorban hidraulikus rendszerek karbantartási munkáinak tervezése, szervezése;

- Termelőgépek karbantartásával kapcsolatos éves költségvetés készítése, nyomonkövetése;

- Adott terület karbantartási csoportjának koordinálása, beosztott hidraulikus karbantartó kollégák szakmai irányítása;

- Csapatába tartozó kollégák teljesítményének értékelése és fejlesztése;

- Társosztályokkal való együttműködés, alkatrészbeszerzés kezdeményezése, ügyintézése;

- Külső vállalalkozókkal történő kapcsolattartás, munkájuk szakmai felügyelete;

- Gyártó és beszállító cégekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:

- Gépészmérnöki végzettség (hidraulikai ismeretek kiemelten fontosak)

- Ipari karbantartásban, gépjavításban szerzett 3-5 év tapasztalat

- Aktív, középfokú angol nyelvtudás

- Elektronikai, és pneumatikai ismeretek előnyt jelentenek

- MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel, Word), SAP ismeretek

- Önálló, precíz munkavégzés, mérnöki gondolkodás

- Rugalmasság, csapatszellem, terhelhetőség

Amit kínálunk:

- Biztos háttér a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánál

- Választható cafeteria, ezen felüli havi étkezési támogatás

- Bejárás támogatás (vállalati buszjáratokkal)

- Kedvezményes gumiabroncs vásárlási lehetőség

- Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása, külső oktatásokon való részvétellel is

- Ingyenes, minden igényt kielégítő, 3*-os apartmanszálló, sportolási és szabadidős lehetőségekkel

TOP

It is