Karrier

Támogatni akarjuk Önt a kiválóságért folytatott izgalmas versenyben.

상세내용
Határidő31/07/2019 - 30/12/2019 Találatok5257
  • Műszaki asszisztens

Műszaki Asszisztens

Feladatok:

  • A munkásszállón felmerülő karbantartási munkák ellátása
  • Karbantartási munkák megszervezése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a karbantartással és a szerződött szolgáltatókkal
  • HVAC rendszer, szellőzőrendszer, világítási rendszer, füstjelző berendezés, locsolórendszer, kamerarendszer felügyelete
  • Anyag- és eszköz beszerzés az általános munkálatokhoz és a szálló működéséhez
  • Garanciális ügyek kezelése
  • Szobák, közösségi terek, külső berendezések technikai ellenőrzése
  • Mérőórák ellenőrzése, olvasása

Elvárások:

  • Műszaki területen szerzett diploma (műszaki menedzser)
  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret
  • Ms Office ismeretek (Excel, PPT)

Előny:

  • Műszaki területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánál
  • Választható cafeteria + ingyenes étkezés (munkanaponként egyszer)
  • Bejárás támogatás (vállalti buszjáratokkal)
  • Kedvezményes gumiabroncsvásárlási lehetőség
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

Munkavégzés helye: Rácalmás / Dunaújváros

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, töltse fel magyar és angol nyelvű, Europass formátumú önéletrajzát az alábbi űrlap segítségével.

TOP

It is