Karrier

Támogatni akarjuk Önt a kiválóságért folytatott izgalmas versenyben.

상세내용
Határidő31/07/2019 - 30/12/2019 Találatok9245
  • HR asszisztens

Feladatok:

  • Munkaviszony létesítésével, módosításával és megszüntetésével kapcsolatos dokumentációk készítése
  • Az új dolgozók beléptetése, ehhez tartozó adminisztráció kezelése
  • Személyügyi adatbázis kezelése: a munkavállalók személyi anyagainak karbantartása és naprakész állapotának biztosítása; jogi állomány nyilvántartása
  • Napi létszámjelentés, egyéb létszámjelentések, elemzések elkészítése
  • Foglalkozás-egészségügyi vizsgálatok, rendszeres felülvizsgálatok koordinálása, adminisztrálása,
  • Kapcsolattartás a foglalkozás-egészségügyi szolgálattal
  • SAP rendszer használata
  • Havi riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (HR, Gazdasági)
  • Erős, aktív angol nyelvtudás
  • Excel magasfokú ismerete
  • Rugalmasság, alkalmazkodó képesség a folyamatosan változó, új kihívásokat, feladatokat generáló környezethez
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria)
  • Hosszú távú munkalehetőség - biztos munkahely
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

Munkavégzés helye:  Dunaújváros

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű, Europass formátumú önéletrajzát a következő e-mail címre: hr.hu@hankooktire.com

TOP

It is